Tréner Martin

 Mgr. Martin Mamrilla

 Vzdelanie:
VŠ Zdravotníctva a sociálnej práce. Trénerská licencia II. Stupňa, SM Systém (SPS) podľa Smíška, DNS 1 Dynamická neuromuskulárna stimulácia, kondičný tréning

Úspechy:
Viac násobný Majster Slovenska v kulturistike juniorov a medailista z Majstrovstiev Európy (Baia Mare), medailista z Majstrovstiev SR mužov.

Špecializácia:
Formovanie postavy, redukcia hmotnosti, naberanie  svalovej hmoty, poradenstvo v oblasti výživy a suplementácie, cvičenie zamerané na funkčnosť pohybového aparátu a správneho držania tela. Odstraňovanie svalových disbalancií  získaných jednostranným zaťažovaním. Zlepšenie telesnej kondície, fyzickej zdatnosti a koordinácie. Silové a kruhové tréningy pre rekreačných a vrcholových športovcov rôzneho zamerania. Zdravotné cvičenia SM systém, DNS využívane ako kompenzácia, alebo terapeutické cvičenie pri problémoch s chrbticou a pohybovým aparátom.

Skúsenosti:
Dlhoročné skúsenosti z vlastnej športovej činnosti  ako aj dlhoročné trénerské pôsobenie v oblasti fitnes, kulturistiky, zdravého životného štýlu. Skúsenosti s kondičnou a súťažnou prípravou vrcholových športovcov rôzneho zamerania.